Cesty za golfem

Kostarika-Los-SuenosNikdy sa nepohybujte po ihrisku bez golfovej palice, dostávam prvú radu od PRO trénera Jorgeho na ihrisku Conchal Beach Resort. Až neskôr naozaj pochopím, v čom bude spočívať moje kostarické golfové dobrodružstvo.

Celý článek...

Italie LeRobinieNení divu, že se tu usadily filmové hvězdy a královské rodiny. Nádherná jezera kolem Milána, obklopená velkolepými vilami a neuvěřitelnou květenou zkrátka okouzlí. Ovšem kromě šarmantních městeček jako Cernobbio, Laglio a Lierna s ospalými zákoutími, flairem a impozantními výhledy na alpské vrcholy překvapí i velkorysá nabídka golfu. Jen kolem jezera najdete sedm hřišť.

Celý článek...

Malorka Alcanada-ilMy, golfisti, radi prilietame na miesta, kde vidíme golfové ihrisko už pri pristávaní lietadla. Takýmto prípadom je aj baleársky ostrov Malorka v Stredozemnom mori. Pozriete sa z okienka a uprostred vyprahnutej prírody zbadáte zelenú oázu. Hneď máte golfovú náladu.

 

 

Celý článek...

Seefeld 2Seefeld znají příznivci sportu zejména jako centrum běžeckého lyžování: je tak proslulé, že snadno získalo pořadatelství MS v klasických disciplínách pro rok 2019. Celoročně se zde, v koncentrovaném prostoru horské plošiny 1 150 metrů nad mořem, setkávají vyznavači zimních i letních aktivit, díky nadmořské výšce a optimálnímu zázemí si zde podávají ruce přední světové týmy fotbalistů a dalších sportů.

Celý článek...

Estonsko SaareMožno sa to zdá uletené vybrať sa na golf do pobaltského Estónska. Veď tam majú len osem ihrísk, z toho dve deviatky. Verte ale, že ak vás tam náhoda zanesie, neoľutujete. Zvlášť na konci jari a v lete, keď sa dá hrať takmer až do polnoci.

Celý článek...

BukfurdoHotel Greenfield Golf & Spa sa nachádza v západnej časti Maďarska, v meste Bükfürdő, ktoré je považované za srdce regiónu bohatého na termálne pramene. Je obľúbený aj medzi slovenskými golfistami. Štvorhviezdičkový hotel Greenfield je zaradený do superior kategórie. Golfové ihrisko v jeho bezprostrednom susedstve o rozlohe 100 hektárov so siedmimi jazerami, klasifikované ako majstrovské, poskytuje životný priestor pre približne sto rôznych vtáčích druhov. Panónska klíma a malebná krajinná scenéria vytvárajú ideálne podmienky na príjemné zážitky z golfovej hry i aktívne trávenie voľného času na 18 jamkovom 72-parovom golfovom ihrisku.

Celý článek...

Adamstal podzimKdy je na golfu nejkrásněji? Na jaře? V létě? Na podzim? Určitě znáte pojem „ideální golfové počasí". To je vlastně pořád. Pro ty, kdo se nebojí trošky zimy a dívají se na golfu rádi kolem sebe, je to doba barevných stromů. Ta je právě teď.

Celý článek...

HU-Balaton-Imp3Dovolenky pri maďarskom „mori" Balaton sú opäť „in". Zo Slovenska je to len pár hodín, majú tam skvelú kuchyňu i víno, oboje za prijateľné ceny, na svoje si prídu aj golfisti. Na pôvabnej deviatke Imperial Balaton sa hráva od marca až do polovice novembra a v lete si môžete odskočiť aj na súkromnú pláž ihriska.

Celý článek...

Borsa PoharPrvý ročník turnaja O POHÁR PREZIDENTA GKBO 2015, ktorý sa konal 4. 10. 2015 pod záštitou prezidenta Golfového klubu Borša pána Jozefa Munku, máme úspešne za sebou. Poznáme prvého držiteľa spomínaného pohára. Stal sa ním Peter Chochol. Deň sa niesol v znamení dobrej nálady, vynikajúcich výsledkov a chutným jedlom. Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.

Celý článek...

Hruba-BorsaGolfový areál sa nachádza v obci Hrubá Borša u mesta Senec, len 21 kilometrov východne od Bratislavy. Cez Bratislavu vedie obchvat, ten pokračuje na diaľnicu na Žilinu, Nitru a ďalej. Potom odbočka Senec a neskôr už je len 9 kilometrová cesta, mimochodom veľmi dobre značená a smerovky sú na každej križovatke, až do Green Resortu.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...